Dako kalkulator

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI!!!

sprawdź ile zaoszczędzisz wymieniając stare okna na nowe energooszczędne okna.  

Uruchom kalkulator

Krispol

wirtualne studio

Sprawdź, jak może wyglądać Twój dom

wejdź

Okna

Firma Artbud oferuje znakomitej jakości stolarkę okienną firmy KRISPOL.

 

https://krispol.pl/wp-content/uploads/2015/08/STOLARK_PVC_folder_PL_31.08_akcept.pdf

 

 

 katkris okna pcv

 

Okna z PCV profil SALAMANDER FEN76 i FEN 92    

Szeroka gama okien, o wysokich współczynnikach izolacyjności termicznej i akustycznej, 

 Dowolne szkleniem o współczynnikach k 1,0    k 0,7    k 0,6   k 0,5 

 Okucia firmy WINHAUS ActivPilot Concept, standard to dwa zaczepy antywłamaniowe, stopniowany uchył 

FEN 76 do wyboru wersja prosta lub zaokrąglone skrzydło - profil 5 komorowy, o głębokości 76 mm w ramie stal zamknieta, 

FEN 92 profil 6 komorowy w klasie A, głębokość profila 92 mm, stal o grubości minimum 1,5 mm, w ramie stal zamknięta, system 3 uszczelek, 

 FEN 85 profil ALUPLAST  - profil 6 komorowy, o głębokości 85 mm w ramie stal zamknieta, grubość stali minimum 1,5 mm

 

Bramy garażowe firmy Hörmann 

hormann logo

 

 

Branża budowlana w dużej mierze kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy z firmą Hörmann – jednym z największych producentów bram w Europie.

hormannBanner

Firma Artbud w swojej ofercie posiada pełen wachlarz produktów firmy Hörmann.

Bramy garażowe

 • Bramy uchylne
 • Bramy segmentowe

Sprawdzona brama uchylna otwiera się wychylając na zewnątrz, a następnie chowa pod stropem w Twoim garażu. Ponad 30 wzorów bram ze stali i drewna umożliwia swobodę aranżacji.

Nowoczesna i elegancka brama segmentowa otwiera się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz miejsce przed i wewnątrz garażu – oto decydująca zaleta w przypadku garaży z krótkim podjazdem i dla samochodów o dużych gabarytach, takich jak vany, transportery czy samochody terenowe.

Bramy i drzwi o dopasowanym wyglądzie Szczególnie ekskluzywne bramy design firmy Hörmann sprawiają, że Twój dom nabiera indywidualnego charakteru i wyróżnia się spośród pozostałych.

Wiele wariantów aranżacji oraz zastosowanie stylowych elementów sprawia, że atrakcyjne bramy Design – szczególnie w połączeniu z drzwiami wejściowymi Design firmy Hörmann – przyciągają wzrok i są wyrazem wysokich wymagań ich użytkowników.

Bramy przemysłowe

 • Bramy segmentowe
 • Bramy szybkobieżne
 • Bramy rolowane
 • Bramy harmonijkowe
 • Bramy przesuwane
 • Bramy wjazdowe przesuwne
 • Bramy wahadłowe
 • Bramy wjazdowe do hal sportowych
 • Bramy przeciwpożarowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu.
Seria bram 40 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy top design, których bezpieczeństwo jest potwierdzone certyfikatem.
Bramy segmentowe typu speed to konieczność w przypadku zamknięć dla straży pożarnej lub hal, w których szybko realizuje się procesy produkcyjne.
Kompaktowe bramy segmentowe stanowią idealne rozwiązanie do jasnych hal o szklanych fasadach i przeszklonych kopułach.

Drzwi

 • Drzwi wejściowe
 • Drzwi wewnętrzne
 • Drzwi antywłamaniowe
 • Zamknięcia przeciwpożarowe
 • Drzwi boczne do garaży

Jeśli chodzi o drzwi, zawsze możesz liczyć na firmę Hörmann – kompetentnego partnera. Oferta wyrobów firmy Hörmann obejmuje niedrogie drzwi wewnętrzne ze stali, do adaptacji piwnic i strychów oraz obiektów gospodarczych, wytrzymałe drzwi stalowe w atrakcyjnym design, a także eleganckie, przeszklone drzwi aluminiowe przeznaczone do wyposażania wnętrz w obiektach na wysokim poziomie.
Hörmann Drzwi wielofunkcyjne z wytrzymałej stali oraz w bardziej ambitnej wersji z aluminium zapewniają bezpieczne zamknięcia w każdym zakresie zastosowania – od drzwi jednoskrzydłowych po dwuskrzydłowe.
Niezawodną ochronę przed pożarem i dymem zapewniają zamknięcia przeciwpożarowe Hörmann, obejmujące: wytrzymałe drzwi stalowe, łączone w nieskończoność konstrukcje ramowe z profili rurowych z dużą powierzchnią przeszklenia, duże zamknięcia w postaci przeciwpożarowych bram przesuwnych i segmentowych oraz – jako uzupełnienie oferty – wyłącznie dymoszczelne zamknięcia do ochrony przed szybko rozprzestrzeniającymi się trującymi gazami pożarowymi.
Hörmann drzwi antywłamaniowe zabezpieczają mienie w budynkach prywatnych, od piwnicy aż po dach, chronią wejścia do mieszkań w domach wielorodzinnych a także obiekty narażone na włamania.
Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne Hörmann TopComfort gwarantują nie tylko ochronę przed wiatrem i złą pogodą, lecz także – dzięki wyposażeniu antywłamaniowemu – przed włamywaczami. Dzięki zadaszeniom typu Arcant, o dopasowanej powierzchni i wzornictwie, nie musisz już stać na deszczu. Drzwi boczne o takim samym wyglądzie jak bramy garażowe firmy Hörmann stanowią dopełnienie tej bogatej oferty.