Skip to content

BRAMY PRZEMYSŁOWE ZIELONA GÓRA

Bramy przemysłowe KRISPOL powstają, by skutecznie chronić obiekty firmowe i zapewniać komfortowe warunki pracy. Każdą brame produkujemy indywidualne zamówienie, dokładnie we wskazanych wymiarach, w jednym z 10 typów prowadzenia i w dowolnie wybranej kolorystyce. Najwyższej jakości surowce, automatyka renomowanych producentów i funkcjonalne dodatki są gwarancją trwałości, bezpieczeństwa i wygodnego użytkowania.

brama szybkobieżna przemysłowa
bramy przemysłowe - zielona góra artbud

Brama przemysłowa K2 IR

Bramy o stalowej konstrukcji, z poszyciem z segmentów ocieplonych pianką poliuretanową grubości 40 mm. Standardowo ich sekcje wykańczamy tłoczeniem poziomym wąskim i zewnętrzną fakturą stucco. W określonym zakresie wymiarów można w nich stosować także segmenty znane z kolekcji bram garażowych VENTE K2 RC, RCS, RS, RSS oraz RFS. Oznacza to możliwość wyprodukowania bram K2 IR w trzech typach przetłoczeń, trzech typach faktury zewnętrznej, a także w wersji okleinowanej w jednym spośród kilkudziesięciu dekorów.

bramy szybkobieżne zielona góra artbud

Bramy przemysłowe K2 IM

Bramy o stalowej konstrukcji, z poszyciem z segmentów wypełnionych pianką poliuretanową grubości 40 mm. Wyróżniają się unikalnym przetłoczeniem w postaci tzw. V-profilowania. Możemy wykonać w dowolnym kolorze. Połączenie wytrzymałej, stalowej konstrukcji z lekką i innowacyjną formą sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością, w szczególności znajdując zastosowanie w nowoczesnych obiektach.

brama przemysłowa zielona góra artbud

Bramy przemysłowe K2 IA

Segmenty bram K2 IA wykonujemy z blach aluminiowych i wypełnione pianką poliuretanową o właściwościach izolacyjnych, grubości 40 mm. Zastosowanie aluminium sprawia, że bramy cechują się zwiększoną odpornością na wilgoć. Skutkuje też obniżeniem ciężaru płaszcza bramy niemal o połowę w porównaniu z bramą stalową. Sekcje bram K2 IA swykańczamy tłoczeniem wąskim, dzięki czemu bramy te sprawdzają się w budynkach o różnej stylistyce.

bramy przemysłowe zielona góra artbud

Bramy przemysłowe K2 IP S / K2 IP D

Bramy o konstrukcji stalowej, z przeszklonymi sekcjami w ramach z anodowanego aluminium. To najlepsze rozwiązanie do obiektów o nowoczesnym designie lub wymagających maksymalnego wykorzystania naturalnego światła. W zależności od potrzeb, sekcje mogą być przeszklone szybą pojedynczą (K2 IP S) lub podwójną (K2 IP D). W wariancie PANORAMA sekcje bramy są przeszklone w pełni – bez słupków pionowych.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

W większości przypadków bramy przemysłowe są bardzo dużymi i ciężkimi mechanizmami. Bramy KRISPOL wyposażamy w skuteczne i niezawodne rozwiązania, zapewniające poczucie bezpieczeństwa pracownikom i całej firmie. Funkcjonalne dodatki pozwalają podnieść codzienny komfort użytkowania bramy.

bramy przemysłowe zielona góra artbud
Zabezpieczenia w przypadku zerwania linek i pęknięcia sprężyn są standardowym wyposażeniem każdej bramy.
 bramy przemysłowe zielona góra artbud
Blokada przeciwpodważeniowa skutecznie zapobiega niepowołanym próbom wejścia z zewnątrz poprzez podważenie bramy.
bramy przemysłowe zielona góra artbud
Drzwi boczne to wygodne, dodatkowe wejście do obiektu, idealnie skomponowane z zamontowaną w nim bramą.
bramy przemysłowe zielona góra artbud
Drzwi serwisowe z niskim progiem zapewniają łatwą, płynną i bezpieczną komunikację.
bramy przemysłowe zielona góra artbud
Często stosowanymi dodatkami są fotokomórki i zabezpieczenie wyprzedzające DUO, które uniemożliwia zamknięcie bramy, jeśli w jej świetle znajdzie się jakakolwiek przeszkoda.

SZEROKA KOLORYSTYKA BRAM PRZEMYSŁOWYCH

Wyjątkowo obszerna paleta kolorów sprawia, że bramy KRISPOL można idealnie skomponować z dowolnym projektem architektonicznym. Kolorystyka przemysłowych bram segmentowych obejmuje pełną paletę kolorów RAL, czyli ponad 200 barw.

bramy przemysłowe zielona góra artbud kolorystyka

Skontaktuj się z nami

Kontaktować się z naszym salonem możesz: 

  • poniedziałek-piątek: 8:00 – 17:00
  • sobota: 9:00-13:00
artbud@artbud.zgora.pl
ul. Sulechowska 24, 65-119 Zielona Góra

Napisz do nas