Skip to content

BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane KRISPOL zapewniają pewne rozwiązanie od małych garaży do obiektów przemysłowych, głównie o nietypowych warunkach zabudowy lub w momencie, konieczności maksymalnego wykorzystania miejsca pod sufitem. Nade wszystko wyróżnia je tez szeroka siatka wymiarów – Możemy zaprojektować brame nawet 8000 mm szerokości. Ogólnie rzecz biorąc zależnie od indywidualnych wymagań, mamy możliwość stosować bramy rolowane o różnych typach układu napędowego i wypełnienia.

bramy rolowane zielona góra artbud

R1 SSG / R1 SSP

Bramy stalowe nieocieplone

Otwierane napędem bocznym (SSP) lub systemem sprężynowym (SSG). Pancerze bram zbudowane są z jednościennych profili stalowych, ocynkowanych ogniowo, dostępnych w dowolnym kolorze. To ekonomiczne rozwiązanie dla obiektów niewymagających wysokiej izolacyjności termicznej. Oferte wyróżniamy możliwościa modelowania profili dla inwidualnego wzoru. Efekt końcowy przykuwa uwage swoją wyjątkową aranżacją.

brama rolowana zielona góra artbud

R1 ASG / R1 ASP

Bramy aluminiowe nieocieplane

Otwierane systemem sprężynowym (ASG) lub napędem bocznym (ASP). Pancerze zabudowaliśmy z aluminiowych jednościennych profili, które wraz z prowadnicami i listwą dolną po lakierujemy na dowolny kolor z palety ral. Bramy te sprawdzą się w budynkach, które nie wymagają wysokiej izolacyjności termicznej. Ich ofertę wyróżnia możliwość perforacji poszycia który wzrór może zostać wykonany inwidualnie.

bramy rolowane zielona góra artbud

R1 SDP

Bramy stalowe ocieplone

Otwierana napędem bocznym. Jej pancerz zabudowaliśmy jest ze stalowych profili dwuściennych, wypełnionych pianką poliuretanową. Właściwości izolacyjne bram wzmacnia system uszczelnień, obejmujący uszczelnienie górne, boczne i dolne. Pancerz, prowadnice i listwę dolną można polakierować w dowolnym kolorze. Malowanie mozemy wykonać używając 200 barw z palety RAL.

brama rolowana zielona góra artbud

R1 ADP

Bramy aluminiowe ocieplone

Bramy z napędem bocznym i pancerzem zbudowanym z aluminiowych profili dwuściennych o delikatnym przetłoczeniu, ocieplonych bezfreonową pianką poliuretanową. Wyposażone w system uszczelnień górnych, bocznych i dolnych. Są dostępne w standardowym kolorze aluminium lub w wersji lakierowanej na dowolny kolor z palety RAL.

brama rolowana zielona góra artbud

BEZPIECZEŃSTWO

W firmach najważniejszym jest bezpieczeństwo pracowników i majątku jest bardzo ważne.

W zależności od typu układu napędowego, bramy rolowane są wyposażone w zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny lub zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa.

Wśród dodatkowych zabezpieczeń można wymienić zamek ryglujący, zabezpieczenia krawędziowe, fotokomórki czy lampy sygnalizacyjne przydatne w dużych obiektach przemysłowych.