Skip to content

O Nas

Nasza Firma ARTBUD istnieje od 2003 roku, została założona w Zielonej Górze i rozwija się do dziś. Wraz z partnerami profesjonalnie zajmują się stolarką domową, taką jak: bramy garażowe, bramy wjazdowe, okna czy rolety. W swojej pracy używają wyłącznie najnowocześniejszych i certyfikowanych systemów. Atutem firmy ARTBUD jest także prostota w montażu ich produktów, co znacząco przyspiesza postęp prac i niedługo po zamówieniu można się cieszyć nowym elementem domu. 

Rozwijamy się wraz z wiekiem, gdy technologia idzie do przodu my również nie stoimy w miejscu.

Jesteśmy partnerami handlowymi firm KRISPOL,  CAME,  Salamander i Aluplas. Razem profesjonalnie od lat zajmujemy się doradzaniem projektowaniem, wyceną, a także samym wykonaniem projektów. 

W 2016 firma otworzyła nowy punkt obsługo klienta, mieści się on przy ul. Sulechowskiej 24  w Zielonej Górze.

artbud firma budowlana Zielona Góra poznaj o nas kim jesteśmy
 • Drzwi wejściowe super wyglądają. Dwa tygodnie temu zakończyliśmy remont elewacji i ukoronowaniem tego przedsięwzięcia było wstawienie właśnie nowych drzwi. Elegancko się otwierają, dobrze komponują się do całości. Mogę jak najbardziej polecić firmę do tego typu spraw.

  Damian Szaleniec Avatar Damian Szaleniec
  17 lipca 2020

  Polecam firmę za profesjonalizm i rozsądne ceny oraz świetną jakość materiałów. Lubię współpracować z konkretnymi ludźmi i mieć wszystko na czas więc jestem bardzo zadowolony i chętnie daję 5 gwiazdek. Okna i drzwi już są, więc czas na rolety.

  Mario # Avatar Mario #
  20 czerwca 2021

  Ok... Sprzedają dobre i tanie drzwi SETO. Pierwszy montaż poszedł źle, ale na poprawkę przyjechał inny monter i w chwili obecnej drzwi otwierają się książkowo, lepiej nigdy nie widziałem osadzonych drzwi. Pani Agnieszka z ul. Jaskółczej nie pozostawia klienta samego sobie, w razie kłopotów służy pomocą, jest pozytywną osobą. Polecam firmę, lecz po montażu sprawdzajcie poziomicą jak monter osadził wam drzwi, nie każdy jest tak dobry jak drugi Pan Jacek. Pozdrawiam.

  Trevor Trevor Avatar Trevor Trevor
  2 stycznia 2020

  Okna całkiem dobre, spełniają swoje zadanie. Zobaczymy jak przetrwają zimę.

  Adam Karkowski Avatar Adam Karkowski
  13 listopada 2020
 • Rzeczowe podejście do klienta, cierpliwa obsługa, która jest w stanie sprostać nawet najdziwniejszym wymaganiom. Pomimo, że miałam ofertę bardziej korzystną cenowo wybrałam Artbud właśnie ze względu na jakość obsługi podczas składania zamawiania jak i montażu okien. Szczerze polecam!

  Ela W. Avatar Ela W.
  29 października 2023

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi przez firmę Artbud, z montażu i jakości materiałów. Zamowiliśmy rolety i bramę garażową. Zarówno kontakt, doradztwo jak i realizacja na wysokim poziomie. Mieszkamy za Wrocławiem i nie mieliśmy żadnego problemu z terminem realizacji. Pochwała za indywidualne podejście do klienta. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług tej firmy.

  Bartosz Romanczuk Avatar Bartosz Romanczuk
  29 października 2023

  Brama wjazdowa doskonale działa. Nie mogłem trafić na lepszą ekipę, która mogłaby mi ten temat załatwić.

  Arek Osowski Avatar Arek Osowski
  21 stycznia 2021

  Okna w pełni spełniają swoją funkcję. Już od trzech lat działają sprawnie i bezawaryjnie. Do tego zakupiliśmy żaluzję i bramę od Krispolu, które również nie zawodzą. Choć cena nie była najniższa, porównując z innymi ofertami, Krispol wypadł korzystnie. Decyzja padła na Krispol z salonu ArtBud, również ze względu na to, że mogli dostarczyć całość - okna, żaluzje i bramę. Ps. zdjęcie z czasów budowy.

  media thumbnail 0
  Jakub B Avatar Jakub B
  29 października 2023

Skorzystaj z najlepszych ofert i promocji partnerskich!