Skip to content

O Nas

Nasza Firma ARTBUD istnieje od 2003 roku, została założona w Zielonej Górze i rozwija się do dziś. Wraz z partnerami profesjonalnie zajmują się stolarką domową, taką jak: bramy garażowe, bramy wjazdowe, okna czy rolety. W swojej pracy używają wyłącznie najnowocześniejszych i certyfikowanych systemów. Atutem firmy ARTBUD jest także prostota w montażu ich produktów, co znacząco przyspiesza postęp prac i niedługo po zamówieniu można się cieszyć nowym elementem domu. 

Rozwijamy się wraz z wiekiem, gdy technologia idzie do przodu my również nie stoimy w miejscu.

Jesteśmy partnerami handlowymi firm KRISPOL,  CAME,  Salamander i Aluplas. Razem profesjonalnie od lat zajmujemy się doradzaniem projektowaniem, wyceną, a także samym wykonaniem projektów. 

W 2016 firma otworzyła nowy punkt obsługo klienta, mieści się on przy ul. Sulechowskiej 24  w Zielonej Górze.

artbud firma budowlana Zielona Góra poznaj o nas kim jesteśmy
 • Rolety zewnętrzne zainstalowane sprawnie i bez opóźnień, wyglądają pięknie. Profesjonalna obsługa. Podziękowania dla dwóch panów monterów za pełen profesjonalizm, polecam w 100%, dziękuje za udaną współpracę. Agnieszka Żodzik.

  Filip Żodzik Avatar Filip Żodzik
  5 lutego 2021

  Drzwi tydzień temu zamontowane. Dziękuję za profesjonalną postawę. Macie też dużego plusa za rozsądne ceny.

  Tomek Rękawek Avatar Tomek Rękawek
  2 lutego 2021

  Rolety zewnętrzne spisują się jak w bajce. W szczególności teraz, jak słońce zaczyna świecić jak szalone.

  Piotr Wadlicz Avatar Piotr Wadlicz
  29 czerwca 2020

  Ok... Sprzedają dobre i tanie drzwi SETO. Pierwszy montaż poszedł źle, ale na poprawkę przyjechał inny monter i w chwili obecnej drzwi otwierają się książkowo, lepiej nigdy nie widziałem osadzonych drzwi. Pani Agnieszka z ul. Jaskółczej nie pozostawia klienta samego sobie, w razie kłopotów służy pomocą, jest pozytywną osobą. Polecam firmę, lecz po montażu sprawdzajcie poziomicą jak monter osadził wam drzwi, nie każdy jest tak dobry jak drugi Pan Jacek. Pozdrawiam.

  Trevor Trevor Avatar Trevor Trevor
  2 stycznia 2020
 • Brama wjazdowa doskonale działa. Nie mogłem trafić na lepszą ekipę, która mogłaby mi ten temat załatwić.

  Arek Osowski Avatar Arek Osowski
  21 stycznia 2021

  Firma robi robotę na 100 procent ! Wiele podobnych usługobiorców potrafi operować na nowych inwestycjach i sobie radzą, w moim przypadku dom z lat 80 dwóch przedstawicieli innych firm twierdziło że "nie da rady" przyszedł fachowiec z ArtBud pomierzył, sprawdził, zapoznał się z oczekiwaniami i stwierdził że da się . Po zamówieniu usługi, przyszli panowie z montażu i również popisali się bezbłędnym montażem. Szczerze można polecić firmę, to są poważni fachowcy którzy wiedzą co robią i nie rozkładają rąk na trudniejszych tematach.

  Michal Krążko Avatar Michal Krążko
  28 stycznia 2024

  Polecam firmę z czystym sumieniem. Fachowa i profesjonalna obsługa na każdym etapie realizacji. Okna rewelacja. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  . . Avatar . .
  5 listopada 2019

  Znają się na swojej robocie i potrafią dobrze doradzić. Dobierają rozwiązania pod potrzeby klienta i potrafią z racji swojego doświadczenia również spojrzeć na inwestycję okiem fachowca, takiego, wiecie, niezależnego... Ustrzegli mojego kumpla przed fuszerką innej ekipy budowlanej. Na szczęście została ona w porę dostrzeżona bo można to było łatwo usunąć. Oczywiście usuwała je ekipa, która dokonała wcześniej tego "dzieła". Normalnie temat by został zatynkowany a mosty termiczne by systematycznie narażały go na dodatkowe koszty ogrzewania. POLECAM

  Rafał Wachnik Avatar Rafał Wachnik
  4 września 2019

Skorzystaj z najlepszych ofert i promocji partnerskich!