O Nas

Nasza Firma ARTBUD isnieje od 2003 roku, założona w Zielonej Górze i rozwija się do dziś. W raz z partnerami profesionalnie zajmują się stolarką domową. Taką jak bramy garażowe, bramy wjazdowe, okna czy rolety. Systemy jakie używają są certyfikowane i najnowocześniejsze. Do tego prostota w montażu wielu produktów przyszpiesza postęp prac i nie długo po zamówieniu można się cieszyć nowym elementem domu. 

Rozwijamy się wraz z wiekiem, gdy technologia idzie do przodu my równiez nie stoimy w miejscu.

Jesteśmy partnerami handlowymi firm KRISPOL,  CAME,  Salamander i Aluplas. Razem profesionalnie od lat zajmujemy się doradzaniem projektowaniem, wyceną, a także samym wykonaniem projektów. 

W 2016 firma otworzyła nowy punkt obsługo klienta, mieści się on przy ul. Sulechowskiej 24  w Zielonej Górze.

artbud firma budowlana Zielona Góra poznaj o nas kim jesteśmy
 • review rating 5  Montowałem okna z tej firmy 3 lata temu i wszystko było jak należy. Piszę tą opinię bo widzę same złe a ja polecam i cenowo i jakościowo 🙂

  thumb Grzegorz T
  12/30/2017

  review rating 5  Solidna firma, którą można polecić z czystym sumieniem. Pracownicy biurowi i montażyści oferują ciekawe rozwiązania i są bardzo pomocni na każdym etapie realizacji transakcji. Nasi znajomi też ich zachwalają.

  thumb Dagmara Wasik
  10/30/2019

  review rating 5  Bardzo dobra Firma polecam gorąco !

  thumb Ernest Green
  8/06/2019

  review rating 5  Jestem bardzo zadowolona z montażu okna firma rzetelna wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze .

  thumb Iwona Powieczko
  10/24/2019
 • review rating 5  Solidna firma , wszystko zrobione na czas.

  thumb Agnieszka Szopa
  11/02/2019

  review rating 5  Znają się na swojej robocie i potrafią dobrze doradzić. Dobierają rozwiązania pod potrzeby klienta i potrafią z racji swojego doświadczenia również spojrzeć na inwestycję okiem fachowca, takiego, wiecie, niezależnego... Ustrzegli mojego kumpla przed fuszerką innej ekipy budowlanej. Na szczęście została ona w porę dostrzeżona bo można to było łatwo usunąć. Oczywiście usuwała je ekipa, która dokonała wcześniej tego "dzieła". Normalnie temat by został zatynkowany a mosty termiczne by systematycznie narażały go na dodatkowe koszty ogrzewania. POLECAM

  thumb Rafał Wachnik
  9/04/2019

  review rating 5  Miła obsługa bardzo dobra jakość. Gorąco polecam

  thumb Kinga Pyrka-Puchan
  11/02/2019

Skorzystaj z najlepszych ofert i promocji partnerskich!