Skip to content

O Nas

Nasza Firma ARTBUD istnieje od 2003 roku, została założona w Zielonej Górze i rozwija się do dziś. Wraz z partnerami profesjonalnie zajmują się stolarką domową, taką jak: bramy garażowe, bramy wjazdowe, okna czy rolety. W swojej pracy używają wyłącznie najnowocześniejszych i certyfikowanych systemów. Atutem firmy ARTBUD jest także prostota w montażu ich produktów, co znacząco przyspiesza postęp prac i niedługo po zamówieniu można się cieszyć nowym elementem domu. 

Rozwijamy się wraz z wiekiem, gdy technologia idzie do przodu my również nie stoimy w miejscu.

Jesteśmy partnerami handlowymi firm KRISPOL,  CAME,  Salamander i Aluplas. Razem profesjonalnie od lat zajmujemy się doradzaniem projektowaniem, wyceną, a także samym wykonaniem projektów. 

W 2016 firma otworzyła nowy punkt obsługo klienta, mieści się on przy ul. Sulechowskiej 24  w Zielonej Górze.

artbud firma budowlana Zielona Góra poznaj o nas kim jesteśmy
 • Rolety zewnętrzne spisują się jak w bajce. W szczególności teraz, jak słońce zaczyna świecić jak szalone.

  Piotr Wadlicz Avatar Piotr Wadlicz
  29 czerwca 2020

  Brama garażową w lato zainstalowana. Pod dobrych dwóch miesiącach jestem wstanie wystawić opinię. Produkt bardzo dobry, sprawnie działający, nie zacina się. Z instalacją też nie było problemu za co jestem wdzięczny. Na pewno warto zadzwonić i kontaktować się!

  Mateusz Durnała Avatar Mateusz Durnała
  22 października 2020

  Współpraca z firmą wypadła naprawdę wzorowo! Jestem bardzo zadowolony z zainstalowanej bramy. Po miesiącu nie widzę problemów w eksploatacji i mam nadzieję, że tak już pozostanie!

  Filip Chlebowski Avatar Filip Chlebowski
  31 lipca 2020

  Rolety zewnętrzne zainstalowane sprawnie i bez opóźnień, wyglądają pięknie. Profesjonalna obsługa. Podziękowania dla dwóch panów monterów za pełen profesjonalizm, polecam w 100%, dziękuje za udaną współpracę. Agnieszka Żodzik.

  Filip Żodzik Avatar Filip Żodzik
  5 lutego 2021
 • Jestem bardzo zadowolona z montażu okna firma rzetelna wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze .

  Iwona Powieczko Avatar Iwona Powieczko
  24 października 2019

  Bardzo dobra Firma polecam gorąco !

  Ernest Green Avatar Ernest Green
  6 sierpnia 2019

  Ok... Sprzedają dobre i tanie drzwi SETO. Pierwszy montaż poszedł źle, ale na poprawkę przyjechał inny monter i w chwili obecnej drzwi otwierają się książkowo, lepiej nigdy nie widziałem osadzonych drzwi. Pani Agnieszka z ul. Jaskółczej nie pozostawia klienta samego sobie, w razie kłopotów służy pomocą, jest pozytywną osobą. Polecam firmę, lecz po montażu sprawdzajcie poziomicą jak monter osadził wam drzwi, nie każdy jest tak dobry jak drugi Pan Jacek. Pozdrawiam.

  Trevor Trevor Avatar Trevor Trevor
  2 stycznia 2020

  Profesjonalna i wesoła ekipa. Nie są najtańsi ale dają 7 lat gwarancji na okna

  Dominik Chmielewski Avatar Dominik Chmielewski
  9 czerwca 2021

Skorzystaj z najlepszych ofert i promocji partnerskich!