Skip to content

Drzwi zewnętrzne Zielona Góra

Elegancki i nowoczesny system drzwi wejściowych SOLANO to gwarancja stylowego i przykuwającego wzrok efektu. Dzięki spójnej ofercie kolorystycznej dla wszystkich produktów HOME marki KRISPOL, drzwi zewnętrzne można dopasować idealnie do całej gamy stolarki domowej.

Kliknij i zapytaj o ofertę
728 876 345
Drzwi zewnętrzne - wejściowe - z montażem - Zielona Góra

Kolekcja drzwi wejściowych Solano

Wytrzymały i ciepły system profili aluminiowych, na których oparty jest system SOLANO, ma grubość 90mm. Wypełnienia w postaci paneli z blachy aluminiowej izolowane są grubą warstwą pianki poliuretanowej. W związku z tym współczynnik przenikania ciepła dla drzwi  wejściowych SOLANO wynosi 0,8 W[m2K]. Dzięki czemu wszystkie modele SOLANO mogą spełniać standard pasywny.

Drzwi zewnętrzne SOLANO w swojej kolekcji posiadają 18 unikalnych modeli. Znajdziesz zatem wśród nich zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne propozycje. Wszystkie modele starannie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy z największą dbałością o każdy detal.

Sprzedaż drzwi Zielona Góra - dostępne modele

Przekrój - drzwi zewnętrzne Zielona Góra

Drzwi zewnętrzne -
właściwości systemu Solano

System aluminiowych drzwi zewnętrznych SOLANO oparliśmy na profilach o głębokości zabudowy 90 mm. Ponieważ wypełnienie stanowią panele z blach aluminiowych, wypełnione niezwykle grubą warstwą izolatora w postaci pianki poliuretanowej. Dzięki czemu panele są obustronnie nakładkowe, co pozwala uzyskać elegancką i jednolitą płaszczyznę z ościeżnicą. Dzięki dopracowanej w każdym detalu budowie drzwi osiągają współczynnik przenikania ciepła już od 0,8 W [m2K].
 • Izolowane profile – przekładka bimetaliczna w profilach
 • Izolowany próg – przekładki termiczne, poliamidowe w progu
 • Dodatkowa uszczelka EPDM
 • Guma dylatacyjna o grubości 4 mm
 • Panel obustronnie nakładkowy – jednolita płaszczyzna
 • Okładzina zewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 3 mm
 • Niewidoczne odwodnienie
 • Okładzina wewnętrzna z blachy aluminiowej o grubości 2 mm
 • Dodatkowy wkład termiczny wewnątrz profili
 • Pianka izolacyjna PU G-60 kg/m3

SZEROKA KOLORYSTYKA

Drzwi wejściowe powinny być dopracowane w każdym detalu, a także idealnie dopasowane do stylu domu i barw elewacji. Dlatego też poza klasyczną bielą kolekcji SOLANO CLASSIC, KRISPOL oferuje niezwykle szeroką kolorystykę linii MODERN i PREMIUM.

Ponad 200 dostępnych kolorów, kilkadziesiąt oklein i możliwość malowania strukturalnego sprawiają, że możemy nadać ogrom możliwości wykończenia. Eleganckie wzory wypełnień są też oferowane w wersji dwustronnej nakładki, umożliwiającej uzyskanie efektu jednolitej płaszczyzny skrzydła licującego z ościeżnicą.

Nasza oferta kolorystyczna drzwi obejmuje kilka wariantów wykończenia: malowanie gładkie w kolorze wybranym spośród ponad 200 dostępnych; malowanie strukturalne, a także wykończenie w dowolnym wzorze z autorskiej palety oklein KRISPOL, zawierającej kilkadziesiąt dekorów, w tym ekskluzywne wzory na wyłączność.

Drzwi - z montażem - Zielona Góra
malowanie strukturalne w kilkudziesięciu wzorach struktur
Drzwi wejściowe - antywłamaniowe - Zielona Góra
lakierowane na dowolny z ponad 200 kolorów palety RAL.
Drzwi zewnętrzne - nowoczesne - Zielona Góra
okleinowane w kilkudziesięciu wzorach, w tym wielu drewnopodobnych

Skontaktuj się z nami

Kontaktować się z naszym salonem możesz: 

 • poniedziałek-piątek: 8:00 – 17:00
 • sobota: 9:00-13:00
artbud@artbud.zgora.pl
ul. Sulechowska 24, 65-119 Zielona Góra

Napisz do nas