Okna PCV Zielona Góra

W tej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa różne modele okien PVC (mylnie określanych jako PCV). Oferta nie dotyczy tylko samych okien, ale istnieje również możliwość zamówienia montażu na terenie Zielonej góry i okolic. Nasi specjaliści zapewnią Państwu montaż na najwyższym poziomie. Proces montażu w naszym przypadku obejmuje osadzenie, wypoziomowanie oraz uszczelnienie. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają setki zadowolonych klientów. Poniżej znajdą Państwo okna pcv w 4 dostępnych rodzajach. Jeśli są Państwo zainteresowani bardziej trwałą odmianą, warto spojrzeć na okna aluminiowe w naszej ofercie.

okna pcv zielona góra
okna pcv z montażem

Okno PVC Typu – FEN 86 HST

Maksymalna szerokość ościeżnicy w systemie HST wynosi pond 6 m, a powierzchnia okna może sięgać nawet 14 m. Otwierając okno HST skrzydło ruchome przesuwamy za skrzydło stałe. Obsługa nie wymaga użycia siły, ponieważ skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie. Efekt uchylania okien HST uzyskuje się po prostu zatrzymując skrzydło w dowolnym miejscu i opuszczając je za pomocą klamki. Można również wyposażyć okno PCV (PVC) w napęd, otwieranie i zamykanie za pomocą pilota, a także programowanie wietrzenia. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązania. Istotną zaletą systemu HST jest bardzo niski próg wyrównany z podłogą. Dzięki niemu uzyskujemy przejście do ogrodu, które bez problemu pokonamy np. wózkiem.

Okno PCV Typ – FEN 76 5S/5R

System oparty na 5-komorowych profilach głębokości 76 mm. Przede wszystkim ustawione w zależności od upodobań, profile mogą przybrać prosty (5S) lub zaokrąglony (5R) kształt. Okna PCV z pewnością zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej, uzyskując współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,83 [W/mK]. Mogą pozostać w kolorze śnieżnobiałym lub zostać oklejone – także w opcji Bikolor. Dzięki specjalnym aluminiowym nakładkom, profile okien FEN 76 5S mogą także zostać polakierowane na dowolny kolor.

FEN 76 - okna plastikowe zielona góra
okno energooszczędne artbud

Okna PVC Typ – FEN 92

Okna FEN 92 pozwalają uzyskać współczynnik przenikania ciepła Uw nawet na poziomie 0,76 [W/mK]. Przede wszystkim ich sekret tkwi między innymi w 6-komorowych profilach głębokości 92 mm i pakietach szybowych o grubości nawet 60 mm. Mimo tak solidnej budowy, okna zachowują elegancki wygląd, dyskretnie wtapiając się w elewację. Z pewnością pomaga w tym nowoczesna forma profili i ich bardzo szeroka kolorystyka.

SZEROKA KOLORYSTYKA OKNA PCV – ZIELONA GÓRA

W zależności od wybranego systemu, profile okien PCV marki KRISPOL mogą być:

  • oklejone w wybranych z kilkudziesięciu wzorów – od strony zewnętrznej lub obustronnie
  • oklejone w opcji Bikolor, czyli w różnych wzorach od strony zewnętrznej i wewnętrznej
okna pcv zielona Góra Kolorystyka okienna artbud