OKNA PCV Zielona Góra

Montaż okna PCV Zielona Góra i okolice

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi montażu okien na terenie Zielonej Góry jak i okolic. Z pewnością nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zapełni Państwu montaż okien na najwyższym możliwym poziomie. W skład prac jakie wykonujemy podczas montażu wchodzi zarówno osadzenie okna, wypoziomowanie oraz uszczelnienie. Przede wszystkim jakość naszych usług potwierdzają setki zadowolonych klientów.

okna pcv zielona Góra wraz z montażem

Okna PCV
Typ - FEN 86 HST

Maksymalna szerokość ościeżnicy w systemie HST wynosi pond 6 m, a powierzchnia okna może sięgać nawet 14 m. Otwierając okno HST skrzydło ruchome przesuwamy za skrzydło stałe. Obsługa nie wymaga użycia siły, ponieważ skrzydło porusza się na rolkach po ukrytej w podłodze szynie. Efekt uchylania okien HST uzyskuje się po prostu zatrzymując skrzydło w dowolnym miejscu i opuszczając je za pomocą klamki. Można również wyposażyć okno PCV (PVC) w napęd, otwieranie i zamykanie za pomocą pilota, a także programowanie wietrzenia. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązania. Istotną zaletą systemu HST jest bardzo niski próg wyrównany z podłogą. Dzięki niemu uzyskujemy przejście do ogrodu, które bez problemu pokonamy np. wózkiem.
okna pcv zielona Góra profesjonalny montaż okien na wymiar

Okna PCV
Typ - FEN 82

Okno FEN 82 to połączenie optymalnej konstrukcji ram i skrzydeł, przemyślanego systemu uszczelek oraz 3-szybowych i energooszczędnych pakietów. Z pewnością pozwalają na znaczącą redukcję strat ciepła i osiągnięcie współczynnika Uw=0,72 W/m²K. W związku z tym FEN 82 doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach. Dlatego szeroka gama dodatków oraz bogata paleta kolorystyczna pozwalają dopasować okno do potrzeb i oczekiwań każdego inwestora. Ponieważ system okienny FEN 82 to stabilna konstrukcja z dobrą izolacją akustyczną. Dlatego że w oknach stosujemy 3-szybowe pakiety z grubością szklenia do 48 mm oraz możliwością zastosowania niskoemisyjnych szyb ECLAZ.
okna pcv zielona Góra artbud montaż okien na wymiar

Okna PCV
Typ - FEN 76 5S/5R

System oparty na 5-komorowych profilach głębokości 76 mm. Przede wszystkim ustawione w zależności od upodobań, profile mogą przybrać prosty (5S) lub zaokrąglony (5R) kształt. Okna PCV z pewnością zapewniają wysoki poziom izolacji termicznej, uzyskując współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,83 [W/mK]. Mogą pozostać w kolorze śnieżnobiałym lub zostać oklejone – także w opcji Bikolor. Dzięki specjalnym aluminiowym nakładkom, profile okien FEN 76 5S mogą także zostać polakierowane na dowolny kolor.
okna pcv zielona Góra okno energooszczędne artbud

Okna PCV
Typ - FEN 92

Okna FEN 92 pozwalają uzyskać współczynnik przenikania ciepła Uw nawet na poziomie 0,76 [W/mK]. Przede wszystkim ich sekret tkwi między innymi w 6-komorowych profilach głębokości 92 mm i pakietach szybowych o grubości nawet 60 mm. Mimo tak solidnej budowy, okna zachowują elegancki wygląd, dyskretnie wtapiając się w elewację. Z pewnością pomaga w tym nowoczesna forma profili i ich bardzo szeroka kolorystyka.
Skontaktuj się z nami
728 876 345

Najwyższa jakość okien

5 lat gwarancji na okna

Okna na wymiar

SZEROKA KOLORYSTYKA OKIEN PCV

W zależności od wybranego systemu, profile okien marki KRISPOL mogą być:

  • oklejone w wybranych z kilkudziesięciu wzorów – od strony zewnętrznej lub obustronnie
  • oklejone w opcji Bikolor, czyli w różnych wzorach od strony zewnętrznej i wewnętrznej
okna pcv zielona Góra Kolorystyka okienna artbud